ABC Stylizacji - Ostatni odcinek

wtorek, września 27, 2011


Jesteś delikatną, drobną kobietką? Twoja linia ramion równa jest linii bioder i masz wcięcie w talii? Ponadto nie przekraczasz 160 wzrostu? Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe kryteria to reprezentujesz typ sylwetki „Mała kobietka”. W najnowszym- ostatnim już odcinku programu abc stylizacji, bierzemy pod lupę właśnie ten typ sylwetki i podpowiadamy w co się ubrać, aby wyeksponować walory figury oraz jak ukryć jej mankamenty.


To co Was zaskoczy to niewątpliwie oryginalna uroda naszej modelki. Sprawdźcie jakie kolory zaproponowała Joli stylistka Kamila Fyda, by podkreślić jej etniczną urodę.


Zobaczcie również jak całą stylizację naszej modelki dopełniła makijażem wizażystka Agata Stokłosa, a na koniec oceńcie całą metamorfozę. Czy tym razem stanęliśmy na wysokości zadania?


Pod koniec odcinka, stylistka Kamila Fyda jeszcze raz prześledzi specjalnie dla Was cztery palety kolorystyczne.


Nieodłącznym elementem naszego programu jest oczywiście konkurs.
Napisz czym jest dla Ciebie recykling w modzie i jak postrzegasz ten trend. Swoje wypowiedzi wysyłajcie na adres redakcja@modnapolka.pl. Konkurs trwa do 3.10.2011. Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone bonami, każdy o wartości 100 zł na biżuterię ART REPUBLIC.


Zapraszam do wspólnej zabawy,
Iwona Woźniczka

Zdjęcia: Sławomir Stępień

You Might Also Like

0 komentarze