„Stylizacja na randkę” - wyniki

środa, września 07, 2011Nadszedł czas na ogłoszenie wyników konkursu pt: „Stylizacja na randkę”. Dla przypomnienia, aby wziąć  udział w konkursie, należało przygotować stylizację o podanym temacie, a następnie zamieścić ją na portalu MODNAPOLKA.pl. O zwycięstwie decydowało otrzymanie od użytkowników portalu największej ilości „Fajny Wygląd”. Nagrodami w konkursie są trzy bony ufundowane przez firmę GREY WOLF, o następujących kwotach: I miejsce- 150 zł, II miejsce- 100zł, III miejsce- 50 zł.


Muszę przyznać, iż wszystkie nadesłane stylizacje, bardzo mnie zauroczyły, ale niestety zwycięzców mogło być tylko trzech. I tak:


Pierwsze miejsce - MowmigabaDrugie miejsce - miss popyTrzecie miejsce - dżastin


Zwycięzcom gratuluję wygranej. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział w konkursie oraz zachęcam do wzięcia udziału w naszym nowym konkursie z programu abc stylizacji pt: „Czerwień i zieleń”. Do wygrania trzy godzinna konsultacja z Personal Shopper podczas zakupów.

Zapraszam do wspólnej zabawy
Iwona Woźniczka

You Might Also Like

4 komentarze

 1. ja również gratuluje wygranych! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Thanks to my father who stated to me on the topic of this
  web site, this weblog is actually amazing. więcej - link,
  http://koreagauss.com/xe/3912

  OdpowiedzUsuń
 3. Greetings! Very useful advice in this particular post!

  It's the little changes that make the most significant changes. Thanks a lot for sharing! zobacz to, http://www.whatisinapressrelease.com/Fajna-Strona-O-Grach.htm

  OdpowiedzUsuń