Pokaz mody Szafiarek SzaFa-shion

poniedziałek, września 05, 2011


Drodzy Czytelnicy, tym razem zachęcam Was do przeczytania szczególnego tekstu, a mianowicie relacji z pokazu SzaFa-shion, którego organizatorami byli Szkoła Wizażu i Stylizacji Marzeny Daleckiej oraz portal MODNAPOLKA.pl. Przekonajcie się, która z uczestniczek konkursu, została okrzyknięta najbardziej kreatywną Szafiarką tego wieczoru.
Pokaz odbył się 27 sierpnia w stylowych wnętrzach clubu Loft we Wrocławiu. W tym dniu gwiazdami wieczoru było sześć kreatywnych Szafiarek, które wygrały pierwszy etap konkursu organizowany na stronie portalu MODNAPOLKA.pl. Ich konkursowym zadaniem było wystylizowanie się na wybraną przez siebie Ikonę Mody.
Przygotowania do pokazu zaczęły się już wczesnym popołudniem. O wygląd naszych finalistek zadbali wizażyści ze Szkoły Wizażu i Stylizacji Marzeny Daleckiej oraz styliści fryzur z Candy Studio.


Podczas sobotniego wieczoru uczestniczki pokazu SzaFa-shion, błyszczały na wybiegu prezentując dwie odsłony swoich konkursowych stylizacji. Pierwszą z nich była stylizacja na wybraną przez siebie Ikonę Mody.
 

 


Podczas drugiej odsłony każda z uczestniczek zaprezentowała zaproszonym gościom, jeden z dwóch konkursowych tematów: Retro Fiction- przyszłość w przeszłości, czyli odzwierciedlenie historycznych wyobrażeń tego jak będzie wyglądała nieznana przyszłość oraz Fashion Game zabawa modą, awangarda, czyli nietypowe połączenie kolorów, tkanin oraz dodatków.

Dopełnieniem wieczoru było ogłoszenie wyników przez Jury. Po bardzo długich obradach nasza komisja pierwsze miejsce przyznała Monice, która otrzymała główną nagrodę kurs wizażu 1 i 2 stopnia plus sesję zdjęciową, nagrody o wartości 1500zł, ufundowane przez szkołę Marzeny Daleckiej. Muszę przyznać, iż Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie uczestniczki prezentowały znakomite i bardzo twórcze stylizacje.
Drugie miejsce zajęła Marta, otrzymała kurs wizażu 1 stopnia plus sesję zdjęciową, nagrody o łącznej wartości 850 zł.
Trzecie miejsce zajęła Pamela, która otrzymała kurs abc makijażu plus sesję zdjęciową, nagrody o wartości 450 zł.
Nasze wspaniałe pozostałe uczestniczki Adrianna, Ola i Agnieszka, otrzymały wyróżnienia oraz zostały nagrodzone bonami na zakupy, ufundowanymi przez firmy: LuuLuu Buty, By Dziubeka oraz popo galerię.

Wszystkim uczestniczkom jeszcze raz składam ogromne gratulację. Jestem pełna podziwu dla Waszych konkursowych stylizacji. Dziękuję Wam za tak wspaniały wieczór.

A już niebawem na naszym blogu wszyscy czytelnicy, będą mogli zobaczyć relację video z tego wyjątkowego wieczoru

Pozdrawiam
Iwona Woźniczka

--
zdjęcia: Mateusz DaleckiYou Might Also Like

4 komentarze

 1. Amazing blog

  Visit: http://trendybutterfly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. strasznie zdenerwowało mnie to, że mój wygląd został zaakceptowany 1,5 h przed zakończeniem ;] a z tego co widziałam to brakowało mi 1 "fajny wygląd" także strasznie żałuję, jak widzę, że był to bardzo udany wieczór. No cóż...

  Greets

  ...alkai...

  OdpowiedzUsuń
 3. a co to były za ikony mody bo jakoś nie kojarzę żadnej :)

  OdpowiedzUsuń