Halo Halo Halloween

czwartek, października 20, 2011


Z ostatniej chwili. Pogromcy duchów wznowili działalność. O to ich numer:  555-2368. Zapisaliście go? Nie? To zapiszcie! Przyda się 27 października, gdy wrocławskie ulice spowije mgła, opanują je demony i inne przerażające stwory, nad miastem będą krążyć czarownice, spod ziemi wylęgną zombie, a psychopatyczni mordercy zaczną zbierać krwawe żniwo... 


Nie rozmawiajcie z nieznajomymi przez telefon! Podczas gdy będziecie próbowali zidentyfikować żartownisia po głosie, on może czaić się w pobliżu i czyhać na wasze życie. A wtedy to już nawet krzyk nie zda się na zbyt wiele! Nie próbujcie się ukryć, bo prześladowca i tak zawsze was odnajdzie! I najważniejsze - nie siedźcie samotnie w domu. Bo w grupie raźniej! Tylko w ten sposób zwiększycie swoją szansę na przeżycie! Czyli...27 października zapraszamy do klubu „Głuchy Telefon” na obfitującą w moc atrakcji imprezę Halo-Halo Halloween. Przebierzcie się, wpadnijcie i skorzystajcie z profesjonalnej charakteryzacji. Kamila Fyda i Roma Szafarek zadbają o Wasze blizny, krew i mroczny wygląd a salon MOHAIR sprawi, że fryzura nabierze koszmarnego wyglądu! Dodatkowo możecie zgarnąć atrakcyjną nagrodę od firmy Matrix i Farmona za najlepszy damski i męski kostium. Co pół godziny będzie także organizowany konkurs telefoniczny, ten kto był już w „Głuchym Telefonie” wie, że wystawione tam telefony nie są tylko atrapami.

Wystarczy więc odebrać dzwoniący telefon słowami „halo halo Halloween” i zgarnąć charakteryzację, drinka lub kosmetyki. Niezapomniana noc duchów to przede wszystkim dobra zabawa a jak już wspominaliśmy – w grupie raźniej. My na pewno pogrążymy Wrocław w ciemnościach. Od was zależy, czy się do tego przyłączycie!

More fun! & Town!

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Szkoda że we Wrocławiu- za daleko. I czemu Halloween jest organizowane 27, jak powinno być 31?

  Jeśli ktoś chce wiedzieć jak samemu zrobić super imprezę zapraszam do mnie na bloga!! Mam nadzieję że każdy znajdzie jakąś ciekawą poradę dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. jeden z najlepszych blogow jakie widzialam;)

  mechanicalgirlstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja was zapraszam do mnie :

  http://szafa-shion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń