Metamorfozy z Mią Look

sobota, lipca 06, 2013

Tym razem w poszukiwaniu kobiecego piękna wraz z Mią Look, wybraliśmy się do Galerii Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie Koźlu. Podczas dwudniowego wydarzenia, które poprowadziła znana Wam video-blogerka Radzka, na wszystkie klientki centrum czekała moc atrakcji w postaci bezpłatnych zabiegów spa oraz rozmaitych porad wizerunkowych. Podstawowym pomysłem twórców eventu, było stworzenie intymnej strefy spa dla kobiet, w której dzięki zaproponowanym zabiegom, można było odnieść wrażenie, iż znajdujemy się w jakimś odległym, upiększającym kurorcie. Na deser wydarzenia projektantka, stylistka gwiazd Mia Look, wystylizowała cztery laureatki konkursu pt: „Majowe metamorfozy”. Z całą pewnością można stylistce pogratulować czasu w jakim dokonała metamorfozy oraz więzi jaką stworzyła z klientkami. Ja byłam pod ogromnym wrażeniem. Jednym słowem podczas dwudniowego wydarzenia w Odrzańskich Ogrodach powiało pięknem oraz kobiecością. Zatem zapraszam Was do zapoznania się z atrakcjami wydarzenia oraz fotorelacją.Dwudniowy program został wypełniony znakomitymi poradami oraz usługami kosmetologów oferujących zabiegi na twarz, dekolt oraz ciało. Nie mogło również zabraknąć usług związanych z pielęgnacją dłoni oraz zdobieniem paznokci. Żadna z Pań nie mogła się również oprzeć masażom leczniczym oraz upiększającym, oferowanych na bardzo wysokim poziomie.

Wiosna sprzyja odważnym metamorfozom zatem styliści fryzur mogli wykazać się niebywałą wyobraźnią oraz pasją tworzenia.
Podczas wydarzenia dało się również zauważyć ogromne zainteresowanie klientek poradami i usługami wykwalifikowanych wizażystów. Dla osób, które postanowiły się bardziej zagłębić w tajniki sztuki makijażu, zostały zorganizowane specjalne warsztaty makijażu indywidualnego, prowadzone  przez wizażystkę Agatę Stokłosę.

W zakupowych decyzjach tego dnia doradzała Paniom stylistka Olga Zięba, udzielając również fachowych porad na temat najnowszych trendów oraz doboru garderoby do danego typu sylwetki.
Pamiętajmy również, iż w zdrowym ciele, zdrowy duch, dlatego też instruktorzy fitness informowali klientki jak aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta wpływa na zdrowy tryb życia oraz naszą sylwetkę. Tego dnia również Panowie mogli skorzystać z treningu siłowego zaprezentowanego przez zawodników MMA.

Uzupełnieniem wieczoru był pokaz sukien ślubnych salonu Maria Antonina.Pozdrawiam,
Iwona Woźniczka
Zdjęcia Robert Słoma
Przygotowanie wydarzenia Agencja Medialna Evmaker

Profil Mia Look http://modnapolka.pl/profile/mialook/looksYou Might Also Like

0 komentarze