"Bitwa na pędzle 3"

piątek, listopada 02, 2012Już 23 listopada we wrocławskim klubie Casa de la Musica, będzie można podziwiać umiejętności dziesięciu najbardziej  kreatywnych wizażystów, którzy stoczą bitwę w konkursie ,,Bitwa na  Pędzle”. To już trzecia ogólnopolska edycja konkursu.


Jak informują organizatorzy , podczas jesiennej edycji uczestnicy będą musieli wykazać się  niebywałą technika oraz precyzją , niemal jak z cyrkowej estrady, a i temat konkursu jakim jest Circus Issue wprowadzi nas w klimat rozrywkowego wydarzenia.

Uzupełnieniem makijażu będzie stworzenie stylizacji zgodnej z konkursem.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy wysłać swój projekt makijażu konkursowego na adres marketing@mdalecka.pl, aby otrzymać  zwrotny formularz zgłoszeniowy oraz  regulamin konkursu.
Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 15 listopada 2012 roku. Pośród prac nadesłanych przez uczestników Jury wybierze dziesięciu wizażystów, którzy wezmą  udział w finale.
Pamiętajmy również, iż konkurs pt. ,,Bitwa na Pędzle” to także skupienie artystycznego świata  wizażu, zatem zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i kibicowania uczestnikom.

Organizatorami konkursu jest Szkoła Marzeny Daleckiej oraz Agencja Medialna Evmaker.

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Bylam, świetny klimat panował, dziewczyny spisały się na medal. Już niebawem post z licznymi zdjęciami :) Zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń