SZAFASHION 2 - POKAZ MODY SZAFIAREK

środa, lipca 18, 2012

30 czerwca wrocławski club MUNDO 71 zamienił się w tropikalną wyspę, pełną dzikich zwierząt, egzotycznych roślin i kwiatów, a to za sprawą siedmiu najbardziej kreatywnych Szafiarek, które zostały zaproszone do wzięcia udziału w konkursowym pokazie mody SZAFASHION2. Pierwszym zadaniem naszych uczestniczek było stworzenie stylizacji w temacie TROPICAL ISLAND. Muszę przyznać, iż nasze blogerki kusiły marzeniem o dalekich egzotycznych podróżach, podgrzewając jednoczesnie atmosferę wśród publiczności dorownującej temperaturze w tropikalnym lesie.
kreacje butik Inspiracja

Przygotowania do pokazu rozpoczęliśmy wczesnym popołudniem. O wygląd naszych uczestniczek zadbali wizażyści ze Szkoły Wizażu i Stylizacji Marzeny Daleckiej oraz styliści fryzur z LOFT FASHION. Następnie każdej z dziewcząt została wykonana sesja zdjęciowa przez fotografa Artura Lazar. Jej efekty będzięcie mogli zobaczyć już niebawem na blogu, dodam tylko, że dziewczęta zachowywały się przed obiektywem jak prawdziwe fotomodelki!

To, co mnie najbardziej zaskoczyło podczas sobotniego wieczoru, to druga stylizacja konkursowa w temacie GO GLAM. Biorąc pod uwagę, że uczestniczki nie miały zbyt dużo czasu na jej przygotowanie, to jednak wyglądały jak prawdziwe gwiazdy glam rocka z lat 70,80- tych. Stylizacje zgodnie z tematem były pełne przepychu, brokatu, cekinów i blasku, a ich dopełnienie stanowiły rockowe zegarki firmy Yelly Watch  

Uświetleniem wieczoru był występ woklistki Olgi Zięby.
Z pewnością najtrudniejszym momentem tegorocznego pokazu SZAFASHION2, był wybór przez Jury laureatek konkursu. Po długich obradach nasza komisja pierwsze miejsce przyznała:

AniAnia otrzymała nagrodę o wartości 1600 zł.

Drugie miejsce zostało przyznane:
Meri WildOtrzymując nagrodę o wartości 1155zł.

Trzecie miejsce zajęła:

bogus lava bbogus lava b otrzymała nagrodę o wartości 755 zł.
Muszę przyznać, iż Jury miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie uczestniczki prezentowały znakomite i bardzo twórcze stylizacje. Przypominam, że już niebawem na naszym blogu będziecie mogli podziwać sesje zdjeciowe naszych uczestniczek wykonane przez Artura Lazar oraz Mateusza Daleckiego.

Sponsorami nagród w konkursie były następujące firmy: 
Mago, Zielony Kot, Yelly Watch, Miu spa, anntag by ania.

Organizatorzy pokazu Szkoła Wizażu i Stylizacji Marzeny Daleckiej, Agencja Medialna Evmaker

Pozdrawiam
Iwona Woźniczka

Zdjęcia Marek Wituszynski » Portfolio

You Might Also Like

3 komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudowne zdjęcia! Dziewczyny są niesamowite :))

    OdpowiedzUsuń
  3. Dokonałabym innego wyboru na miejscu jury, ale trzeba przyznać,że wszystkie dziewczyny wyglądały świetnie :)

    OdpowiedzUsuń