Art Creation Fashion Show by Fu-Ku i 1sze urodziny Fu-Ku!!

poniedziałek, marca 19, 2012

Już 24 marca w klubie Eter!
Fu-Ku i Juliusz Erazm Bolek zapraszają na wydarzenie, w którym moda przeplata się z poezją.


Przedstawimy najnowszą autorską kolekcję Fu-Ku. Kropkę nad i dodaje Juliusz Erazm Bolek przelewając nutki swojej poezji przyozdobionej ekscentrycznymi grafikami Luizy Kwiatkowskiej na płótno. Z cyklu FLASH i AMOR OMNIA.


Co dalej?
Posłuchamy utworów na żywo w wykonaniu Zuzanna Mizgalska Trio w składzie: Zuzanna Mizgalska (voc, p), Szymon Caban (db), Paweł Kubis (dr)
Zobaczymy modelki z Fu-Ku Agency, gościnnie wystąpi duet DanaDana ,fryzury do pokazu zapewni Kasia Kuźnik z Loft Fashion i firma GOLDWELL.

Dużą dawkę dobrego beatu dostarczy Dj Piekart.
Specjalnie dla nas wydarzenie poprowadzi charyzmatyczny Maciek Przestalski, z dobrze znanego Wam Radia Luz.
 Będziecie też mogli skosztować urodzinowego tortu. Zapowiada się noc pełna wrażeń.

Tortu? A Kto ma urodziny?
5 marca Fu-Ku obchodziło pierwsze urodziny i chcemy się podzielić z Wami naszą radością.

Nie zabraknie niespodzianek. Szczegóły wkrótce!!

Jedno jest pewne! Nie możecie tego przegapić!


-----------------------------------------------------------------------
Informacje o artystach:

Luiza Kwiatkowska zajmuje się formami wizualnymi. Ukończyła Wydział Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i obroniła pracę dyplomową u profesora Mieczysława Wasilewskiego. Lubi robić to co ją fascynuje. Forma jest dla niej materiałem, z którym można robić wszystko nie oglądając się na konwencjonalne podejście, które zazwyczaj pozbawione jest treści. Zajmuje się malarstwem, grafiką, rysunkiem, projektowanie i fotografią. Uwielbia ruchomy obraz, przy powstawaniu którego wciela się w rolę animatora, scenarzysty, operatora, reżysera, producenta, czasem nawet aktora. Występując w wielu postaciach zrobiła kilka teledysków, do utworów „W dżinsach i swetrze”, „To samo miejsce”, „Kieszonkowiec. Darek 2006”, „Blue Moon” i „Nuda, nuda, nuda”, „Wyglądasz źle” dla zespołu Komety oraz do piosenki „Different” z repertuaru Indii Czajkowskiej.

Juliusz Erazm Bolek jest autorem, który doskonale wykorzystuje żart, aluzję, kpinę, absurd dowcip, ironię i oksymorony. Wszystko po to aby pokazać to i sio, a potem udowodnić, że jest zupełnie inaczej Dowiódł tego m.in. utworami zamieszczonymi w książkach takich jak „Miniatury”, „Prywatne zagrożenie”, „Serce błyskawicy”, „Sekrety życia. Kalendarz poetycki”, „Ars poetica”. Zależy mu na śmiechu, który uwalnia wolne rodniki czy coś takiego. Lubi wymyślać nowe, więc stworzył nowy termin literacki „Emaliowany Felieton Poetycki” (EFP). Znany jest z niekonwencjonalnych sposobów prezentowania poezji. Słynie z kontrowersyjnego wygłaszania wiersza „Och! Ziemio Ty Moja”, którego tytuł dał nazwę albumowi plakatów poetyckich również jego autorstwa. Lubi swoje wiersze wieszać na ulicach i drukować na naklejkach. Co roku pisze wiersze wielkanocne i bożonarodzeniowe, które trafiają do czytelników w formie pocztówek.

Zuzanna Mizgalska -Studentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, uczennica dyplomowanej Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie fortepianu jazzowego u Marka Markowskiego. Od lat stała bywalczyni festiwali z nurtu Krainy Łagodności.

Szymon Caban - kontrabasista, architekt. Absolwent Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Zbigniewa Czwojdy w klasie Macieja Garbowskiego, Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu i Politechniki Wrocławskiej na wydziale Architektury.Gra w "Mateusz Puławski Quartet" i "Ansambl Peregrinus" oraz w różnych innych kompilacjach jazzowych. Związany z Polsko - Egipską Misją Archeologiczną i Konserwatorską w Deir el-Bahari w Egipcie.

Projekt DanaDana - Agnieszka Dziewa i Piotr Soroka - tancerze i choreografowie, mimowie, performerzy, animatorzy kultury. Obecnie pracują we Wrocławskim Teatrze Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego. 

-----------------------------------------------------------------------
Patronaci:

Klub Eter, Don't Panic, Radio Luz, Gentelman, Gazeta wrocławska, Babskie tv, Kurier365, Loft Fashion, Goldwell, MODNAPOLKA.pl
-----------------------------------------------------------------------Klub Eter /24.03/21:00

Tax: 10zł // Free po wcześniejszym wpisaniu na listę gości na info@fu-ku.pl

You Might Also Like

1 komentarze

  1. bardzo fajny pomysł na pokaz połączony ze sztuką:)
    zapraszam do siebie w wolnym czasie:)
    http://mesmerize87.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń