SzaFa-shion - Zostań gwiazdą wieczoru pokazu

wtorek, sierpnia 09, 2011


27 sierpnia o godzinie 20.00 w clubie Loft we Wrocławiu odbędzie się wielki pokaz mody Szafiarek pod nazwą SzaFa-shion. To właśnie Ty możesz zostać stylistką, projektantką, a zarazem modelką tego wieczoru!

 
Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez portal MODNAPOLKA.pl oraz Szkołę Wizażu i Stylizacji Marzeny Daleckiej, należy wystylizować się na wybraną przez siebie Ikonę Mody, zalogować się na stronie portalu MODNAPOLKA.pl i dodać stylizację o podanym temacie. 

Do udziału w pokazie we Wrocławskim clubie Loft, zostanie zaproszonych osiem najbardziej kreatywnych Szafiarek, które otrzymają najwyższą ilość „FAJNY WYGLĄD”, podczas trwania konkursu na stronie portalu.Prawdziwa rywalizacja zacznie się dopiero podczas pokazu. Wtedy to będziesz mogła zaprezentować przed zaproszonymi gośćmi oraz jury, swoje niebanalne pomysły na stylizację w dwóch odsłonach Retro- fiction oraz Fashion Game. Dodatkowo nasi styliści dopełnią twój strój odpowiednim makijażem oraz fryzurą.

Nie zwlekaj! Weź udział w konkursie! Może to właśnie Ty zostaniesz okrzyknięta najbardziej kreatywną Szafiarką portalu MODNAPOLKA.pl i wygrasz główną nagrodę - kurs wizażu 1 i 2 stopnia w Szkole Wizażu i Stylizacji Marzeny Daleckiej. Na pozostałe uczestniczki czekają również bardzo atrakcyjne nagrody.

Pierwszy etap konkursu trwa od 05.08.2011 do 21.08.2011
Patronat medialny Radio Traffic oraz portal internetowy dlaStudenta.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
Zespół portalu MODNAPOLKA.pl

You Might Also Like

0 komentarze